Doskonała promocja marki – obuwie Camper

Promowanie swojej marki jest rzeczą normalną i każda firma, która pragnie osiągnąć sukces musi być przygotowana na to, iż prędzej, czy później będzie musiała odpowiedzieć sobie na pytanie „Jaka promocja będzie najbardziej skuteczna?”. To już nie są czasy, gdy wystarczyło być dobrym rzemieślnikiem, by towar niejako sam się sprzedawał. Obecnie, by zdobyć popularność należy starać się dotrzeć w każdy możliwy sposób do klientów. Oczywiście jakość oferowanych produktów i usług również ma ogromne znaczenie, niemniej bez promocji ani rusz.

Hiszpańska firma Camper postanowiła kilka lat temu spróbować nietypowej promocji. W tym celu stworzyła w Barcelonie swój własny hotel, czyli „Casa Campar”. Przekraczając drzwi tego miejsca od razu możemy zauważyć, że wnętrza są zaprojektowane taką samą pieczołowitością, jak buty tej właśnie firmy.

Stylistyka pokoi oraz części wspólnych faktycznie przywodzi na myśl skojarzenia związane z tym hiszpańskim producentem. Rzecz jasna nie jest to w żadnym wypadku przypadek, niemniej hotel cieszy oko, a poziom estetyki jest naprawdę wysoki, stąd ciężko jest znaleźć jakiekolwiek powody do narzekania, szczególnie że również ceny nie należą do wygórowanych.

Od pewnego czasu barceloński „Casa Camper” ma swojego bliźniaka w Berlinie, gdyż pomysł chwycił na tyle mocno, iż postanowiono pójść za ciosem i wypróbować sprawdzoną inicjatywę na innym gruncie. Jak na razie wszystko wskazuje, iż kolejny sukces to kwestia najbliższych miesięcy.