W jaki sposób mężczyzna powinien dobierać buty do stroju?

Wielu mężczyzn ma problem z sytuacją opisaną w temacie. Bardziej doświadczeni panowie odpowiedzieliby pewnie, że należy zapytać się żony. Nie zawsze jest to jednak możliwe, ponieważ niektórzy jeszcze małżonki czy dziewczyny nie posiadają. Jak w takim razie dobrać buty do reszty stroju, abyśmy wyglądali dobrze i przy odrobinie szczęścia wpadli w oko kobiecie?

Należy przestrzegać jednej podstawowej zasady. Najpierw musimy dokładnie się przyjrzeć co chcemy na siebie założyć a dopiero później dopasować do tego odpowiednie buty. Całość musi się ze sobą komponować. Przykładowo gdy ubieramy się na sportowo to eleganckie buty będą trochę nie na miejscu. Tak samo gdy ubierzemy garnitur. Dobranie do tego sportowego obuwia nie jest szczytem dobrego smaku. Niestety w tej kwestii musimy kierować się intuicją, ponieważ nie da się nigdy jednoznacznie stwierdzić czy dana rzecz będzie pasować do drugiej.

 

Dodatkowym elementem, na który zawsze musimy zwrócić uwagę jest dbanie o czystość obuwia. Nawet jeżeli postaramy się dobrać je bezbłędnie to wszystkie nasze wysiłki spełzną na niczym jeżeli nie będziemy mieć ich zadbanych. Dlatego apelujemy aby zadbać również o ten detal!

http://www.marcopol.pl/katalog/liny-lancuchy-akcesoria/1

http://baukrane.pl/oferta/ogrodzenia/, , ,

Comments are closed.

This entry was posted on 9 maja 2012 and is filed under Bez kategorii. Written by: . You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.